درباره ما

درباره ما

 

شرکت سدید مهد ابتکار، مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، پس از یک دوره تحقیق و توسعه 1 ساله موفق به اختراع، طراحی و ساخت دستگاه آزمون‌های عمومی تعیین شکل‌پذیری ورق­ها شد. این دستگاه که موفق به اخذ گواهینامه دانش بنیان شده است، دارای گواهی ثبت اختراع داخلی (شماره 93494) و بین المللی(US Patent No. 93494) است. دستگاه مذکور که در چند مدل اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی ساخته شده است، توانایی انجام آزمون­های بالج، تعیین منحني جریان ماده، تعیین منحني حد شكل پذيري، آزمون جامي شدن، آزمون انبساط سوراخ، آزمون ناكازيما، آزمون مارسينياك، آزمون كشش عميق، آزمون برش و هیدروفرمینگ ورق و . . . ، را که مورد نیاز صنايع، موسسات، آزمایشگاه­ها مربوطه و . . . است را دارد. برای انجام دادن آزمون­های مذکور عموما نياز به چندين دستگاه براي تعيين خواص مكانيكي است لکن در اختراع حاضر، دستگاهي طراحي و ساخته شده است كه توانایی انجام آزمون­های مختلف را تنها با تعویض قالب­های مربوطه دارد و مشتری را از خرید دستگاه­های مختلف بی­نیاز می­کند.

ماموریت ما ارائه بهترین راه حل است

امکان تغییر مشخصات دستگاه ها متناسب با نیاز شما وجود دارد. کافی است با ما تماس بگیرید و مشخصات مورد نظر خود را اعلام کنید.

امکان تغییر مشخصات دستگاه ها متناسب با نیاز شما وجود دارد. کافی است با ما تماس بگیرید و مشخصات مورد نظر خود را اعلام کنید.

در سال های اخیز شرکت سدید مهد ابتکار طراحی و ساخت شیرآلات هیدرولیک را نیز آغاز کرده است که به زودی، به سبد محصولات این شرکت اضافه خواهند شد.